Trailer Battlefield 6 pokaże mapę, pojazdy i tornado - twierdzi informator

Pierwszy materiał promocyjny.

Tom Henderson, który od dłuższego czasu ujawnia nieoficjalne wieści o Battlefield 6, poinformował, czego możemy się spodziewać w pierwszym zwiastunie nadchodzącej strzelanki od studia DICE.

Pierwsze skrzypce w materiale promocyjnym zagra podobno mapa osadzona na wyspie, gdzie bój na wielką skalę stoczy 128 graczy. Henderson najwyraźniej widział już trailer, bo przygotował dwa szkice ukazujące lokację:

Twitterowy profil All Things Gaming przygotował na podstawie bardziej szczegółowego szkicu szybki fotomontaż, prezentujący potencjalne ujęcie ze zwiastuna. Informator podał obrazek dalej, nazywając pracę „niesamowitą”. Najprawdopodobniej twórcom udało się więc uchwycić klimat sceny.

Widoczne na obrazkach pojazdy to pionowzloty Bell-Boeing V-22 Osprey, których na ekranie pojawi się rzekomo 6-8. Będzie też start rakiety oraz tornado lub co najmniej silny sztorm - również zobrazowane na fotomontażu i szkicu. Jak podkreślał już wcześniej internauta, katastrofy naturalne odegrają w grze ważną rolę.

Prezentacja trailera ma odbyć się rzekomo za kilka tygodni, ale w materiale zabraknie rozgrywki. Battlefield 6 zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami