Błąd w Outriders nadal kasuje postępy graczy

Pomimo dużej łatki.

  • Błąd kasujący ekwipunek w Outriders jest nadal obecny w grze
  • Problemu nie udało się usunąć w ostatniej łatce
  • Twórcy obiecują dalsze szukanie rozwiązania

Gracze informują, że w Outriders nadal można natknąć się na błąd kasujący wyposażenie postaci, pomimo opublikowania w weekend pierwszej większej łatki na PC i PlayStation 4.

W serwisie społecznościowym Reddit opisano sporo przypadków straconego ekwipunku:

„Jak tysiące innych, pierwsze logowanie po zainstalowaniu łatki powitało mnie tym” - wyjaśnia niejaki „Ok_Entertainment_112”, publikując screen z postacią pozbawioną wszelkiego wyposażenia. „Dzisiaj miałem rozwinąć ostatni element ekwipunku na 50 poziom. Wszystko stracone, 94 godziny na nic”.

1
30 poziom i brak wyposażenia. Screen: Ok_Entertainment_112.

„Adios Outriders” - żegna się inny poszkodowany. „Wyczyszczenie ekwipunku i problemy z zalogowaniem się na główną postać, przy której spędziłem 80 godzin, to kropla, która przelała czarę goryczy”.

Błąd z kasowaniem wyposażenia jest obecny w grze od dnia premiery. W czwartek twórcy z People Can Fly zapewniali, że pracują nad sposobem przywrócenia utraconego sprzętu, a na liście zmian i poprawek wspomnianego patcha znalazły się informacje o usunięciu błędu.

Jak widać, przedwcześnie. „Zdajemy sobie sprawę i jest nam bardzo przykro, że część graczy nadal boryka się z problemem kasowania ekwipunku. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by rozwiązać kłopot, zarówno po stronie gry, jak i serwerów” - napisano na Twitterze w sobotnim komunikacie.

„Nasz plan nadal zakłada pełne przywrócenie strat na poszkodowanych kontach” - dodaje PCF.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami