Outriders wśród najpopularniejszych gier na konsolach Xbox

W różnych krajach.

  • Outriders jest jedną z najchętniej uruchamianych gier na Xboksach
  • Według analityka, to dowód, że obecność w Game Passie wpływa na popularność

Polska strzelanka Outriders cieszy się dużym zainteresowaniem wśród posiadaczy platform Xbox - wynika z danych przytoczonych przez jednego z analityków.

Ekspert, który w sieci używa pseudonimu Benji-Sales, na Twitterze zwrócił uwagę, że produkcja studia People Can Fly jest trzecią najchętniej uruchamianą grą na konsolach Microsoftu w USA, Wielkiej Brytanii, Francji i Brazylii oraz drugą w Australii. Drugie miejsce zajmuje też w Polsce.

„Outriders wysyła bardzo mocny sygnał o tym, jak wysokie może być zaangażowanie graczy w wysokobudżetowym tytule, który w dniu premiery pojawia się w Game Passie" - podsumowuje analityk.

To jednak nie wszystko, ponieważ okazuje się, że polska pozycja jest obecnie najchętniej kupowaną grą w amerykańskim sklepie Microsoftu. Tytuł jest liderem, choć dostępny jest w ofercie abonamentu koncernu z Redmond.

Produkcja od dnia premiery cieszy się dużym zainteresowaniem. Dwie godziny po debiucie w strzelankę zagrało ponad 100 tysięcy użytkowników Steama, a między innymi popularność przełożyła się na problemy z serwerami.

Jeżeli toczycie boje w rodzimej grze, zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem do Outriders.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami