Na Steamie może pojawić się Xbox Game Pass

Twierdzi uznany informator.

  • Według niepotwierdzonych informacji, Valve chce, aby na Steam trafił Xbox Game Pass
  • Szczegóły nie są jednak na razie znane

Tyler McVicker, który często ujawnia informacje związane z planami Valve, stwierdził, że firma chce, by na Steamie pojawił się Xbox Game Pass.

W niedawnej audycji internetowej insider odpowiadał na pytania odbiorców. Jeden z internautów chciał się dowiedzieć, czy właściciel popularnej platformy dystrybucji cyfrowej przygotowuje odpowiednik subskrypcji Microsoftu (okolice 31. minuty nagrania).

W odpowiedzi McVicker stwierdził, że nie, ponieważ Valve próbuje nawiązać z amerykańskim koncernem współpracę, której efektem byłby debiut Xbox Games Pass w sklepie Steam. Informator nie przedstawił jednak żadnych szczegółów.

xbox_game_pass_steam
Xbox Game Pass oferuje wiele różnorodnych gier

Nie jest jasne, w jakiej formie abonament mógłby zawitać na platformę. Nie wiadomo na przykład, czy oferowane w katalogu koncernu z Redmond tytuły użytkownik musiałby pobierać bezpośrednio ze sklepu Microsoftu.

Doniesienia są oczywiście nieoficjalne, ale w przeszłości informacje McVickera okazywały się prawdziwe. Ponadto wcześniej na Steam trafiło już EA Play, więc pojawienie się kolejnej subskrypcji jest możliwe.

Xbox Game Pass to abonament, który za miesięczną opłatą oferuje dostęp do kilkuset produkcji. W programie są też premierowe gry Microsoftu, w tym strzelanka Gears 5 i wyścigowe Forza Horizon 4.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami