Podejrzane bany w trybie zombie CoD Black Ops: Cold War

W wyniku błędu?

Gracze Call of Duty: Black Ops Cold War skarżą się na liczne bany, które w ostatnich dniach przyznano w wersji PC. Zdaniem fanów, kary są wynikiem błędu.

Doniesienia o blokadach kont pojawiły się kilka dni temu w serwisie Reddit, gdzie jeden z użytkowników zgromadził ponad siedemdziesiąt zgłoszeń, opublikowanych na oficjalnej stronie pomocy technicznej Activision przez poszkodowanych fanów.

Cold War ma problem z banami?

Na ich podstawie gracze określili, że okoliczności kar są często bardzo zbliżone. Dochodzi do nich podczas grania na PC w trybie Zombie, powyżej pięćdziesiątej rundy. Po zbanowaniu na ekranie pojawia się ten sam komunikat - „Sail 630 Nuclear Bug”.

Przedstawiciel studia Treyarch zapewnił w innym wątku w serwisie Reddit, że jedynym błędem jest właśnie wspomniana wiadomość, która powinna wyglądać inaczej. „Zachęcamy graczy do dalszej zabawy w trybie Zombie, z uwzględnieniem późniejszych rund” - napisał, nie odnosząc się do blokad kont.

Gracze nie są zadowoleni z takiej sytuacji. „W historii Call of Duty jeszcze nigdy nie było tylu niesłusznych banów. Nawet jeśli winny nie jest komunikat, to musi to być coś innego” - zauważa jeden z komentujących.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami