Outriders - ile trwa kampania, jak długa jest gra

Ile godzin?

Jak wiele tak zwanych looter shooterów, także Outriders składa się tak naprawdę z dwóch części. Pierwszy etap to cała kampania fabularna z misjami do wykonywania i postępującą historią.

Druga część to natomiast tak zwany endgame, czyli trudniejsze aktywności przygotowane dla tych, którzy przejdą główny wątek i osiągną najwyższy poziom doświadczenia.

Ile więc zajmuje przejście kampanii? To średnio 14-16 godzin. Wszystko zależy jednak od naszego stylu gry. Jeśli często wracamy do bazy i dokładnie przeszukujemy każdą lokację, w kampanii spędzimy ponad 20 godzin.

Jeśli natomiast gramy już kolejny raz - drugą postacią - i przewijamy wszystkie scenki oraz zawsze biegniemy prosto do celu, główny wątek ukończymy w tak szybki sposób nawet w 12 godzin lub nieco mniej.

ile_trwa_outriders
W Outriders można grać we własnym tempie - nic nas nie pogania

Kiedy skończymy kampanię, zyskamy nowe systemy postępów - oraz możliwość brania udziału w Ekspedycjach, czyli najtrudniejszych wyprawach w grze.

Zobacz: Outriders - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami