Outriders - automatyczny loot, podnoszenie przedmiotów

Jak działa.

Outriders oferuje bardzo przydatną mechanikę automatycznego podnoszenia przedmiotów. Aktywuje się ona w kilku różnych sytuacjach.

Po pierwsze - pozostawiony na ziemi loot z przeciwników i ze skrzynek automatycznie trafia do naszego plecaka, gdy opuszczamy daną lokację.

Po drugie - loot trafia też do nas, gdy giniemy. Pamiętajcie jednak, że dotyczy to tylko przedmiotów, które już leżą na ziemi. Nie dotyczy to więc lootu, który jest w nieotwartych skrzyniach.

Po trzecie - automatyczne lootowanie można aktywować przyciskiem H na klawiaturze lub d-padem w dół na padzie. Jeśli wciśniemy przycisk, to loot z ziemi od razu trafi do naszego ekwipunku. Dotyczy do przedmiotów oraz zasobów, ale nie amunicji.

autoloot2
Jeden przycisk i loot mamy w plecaku

Warto jednak zaznaczyć, że domyślnie w opcjach ustawienia zakładają, że automatyczne lootowanie dotyczy tylko najcenniejszych przedmiotów. Tymczasem lepiej zmienić (1) opcję na przedmioty Powszechne.

autoloot1
Jeden przycisk i loot mamy w plecaku

Przy takim ustawieniu, do naszego plecaka automatycznie trafią przedmioty każdego rodzaju - nawet te szare. Nie warto ich ignorować, bo są przecież dobrym źródłem zasobów, jeśli je rozmontujemy.

Spis treści: Outriders - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Outriders - jak zdobywać legendarne (żółte) bronie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami