Cyberpunk 2077 - Kontrakt: zabawy z bronią

Rebecca Price, neutralizacji netrunnerki.

Zabawy z bronią to kontrakt typu neutralizacja w Cyberpunk 2077, którego możesz podjąć się w dzielnicy Wellsprings. W ramach tego zlecenia musisz zinfiltrować bazę wroga, a następnie odnaleźć i zneutralizować netrunnerkę Rebeccę Price. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych wymagań do spełnienia.

Kontrakt rozpoczniesz w zachodniej części dzielnicy Wellsprings (1). Po dotarciu do wejścia (2) do budynku Data Inc. odezwie się do ciebie Rogue i przedstawi szczegóły zlecenia.

494_cyberpunk_2077_kontrakt_zabawy_z_bronia

Jeśli zależy ci na dyskrecji, wykorzystaj alternatywne wejścia. Obejdź budynek z lewej strony, by znaleźć rolety (3), które pozwolą ci ominąć część ochrony. Możesz też iść dalej wzdłuż ściany, by dojść do bramy (4), która wymaga 15 punktów siły bądź drzwi (5), które otworzysz, jeśli postać posiada 15 poziom zdolności technicznych. Te dwa wejścia znacznie ułatwią realizację zadania.

495_cyberpunk_2077_kontrakt_zabawy_z_bronia

Przebij się przez kilku wrogów, a następnie skieruj się do południowej części budynku, gdzie znajdziesz schody do piwnicy (6). Zbiegnij po nich na dół, by trafić do pomieszczenia, w którym jest twój cel - Rebecca Price (7).

496_cyberpunk_2077_kontrakt_zabawy_z_bronia

Możesz zabić netrunnerkę bądź obezwładnić ją. W tym drugim przypadku otrzymasz lepszą nagrodę, jednak będziesz musiał jeszcze odnieść ją do samochodu podstawionego przez fixerkę. Po wykonaniu zadania musisz ulotnić się z miejsca akcji.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami