Cyberpunk 2077 - Kontrakt: oko za oko

Neutralizacja Tucker Albach.

Oko za oko to kontrakt typu neutralizacja w Cyberpunk 2077, który rozgrywa się w dzielnicy Glen. W ramach tego zlecenia musisz odnaleźć i wyeliminować Tucker Albach. Zadanie to możesz wykonać bez zabijania pojedynczego wroga - nie musisz też spełniać żadnych dodatkowych wymagań, by się go podjąć.

Kontrakt ten rozpoczniesz w dzielnicy Glen (1). Gdy zbliżysz się do głównego wejścia (2), przy którym stoi gangus, podłączy się do ciebie fixer i przedstawi szczegóły zlecenia.

500_cyberpunk_2077_kontrakt_oko_za_oko

Możesz też wykorzystać alternatywne wejście (3 , znajdujące się na tyłach budynku, jednak twoja postać musi mieć przynajmniej 14 poziom zdolności technicznych, by poradzić sobie z drzwiami. Niezależnie od podejścia, przejdź przez parter i wybiegnij na drugie piętro budynku.

501_cyberpunk_2077_kontrakt_oko_za_oko

Przy wejściu do biura twojego celu stoi ochroniarz (4). Możesz odwrócić jego uwagę za pomocą pobliskiej lodówki, a następnie szybko go obezwładnić. Po wszystkim wejdź do pomieszczenia, gdzie spotkasz Tucker Albach (5).

502_cyberpunk_2077_kontrakt_oko_za_oko

Zaproponuje ci ona lepszą stawkę za pozostawienie jej przy życiu. Jeśli się zgodzisz, podejdź do rogu pomieszczenia i zbierz gotówkę z sejfu. Możesz też wyrazić zgodę, zebrać pieniądze, a następnie i tak zabić Tucker - wybór należy do ciebie. Po wszystkim ulotnij się z miejsca akcji, by zakończyć kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami