Cyberpunk 2077 - Kontrakt: na smyczy

Neutralizacja Jose Luisa Sicario, zajezdnia autobusowa w Wellsprings.

Na smyczy to kolejny kontrakt typu neutralizacja w Cyberpunk 2077. Twoim celem jest Jose Luis Sicario, mężczyzna ukrywający się w zajezdni autobusowej w Wellsprings. Prócz jego eliminacji, do wykonania jest także opcjonalny cel. Zlecenie to nie ma żadnych dodatkowych wymagań.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do południowej części dzielnicy Wellsprings (1). Gdy zbliżysz się do tutejszej zajezdni autobusej, zadzwoni do ciebie Padre i przedstawi szczegółowe informacje na temat zlecenia.

497_cyberpunk_2077_kontrakt_na_smyczy

Na teren, na którym znajduje się Jose, dostać możesz się przez główną bramę (2), jednak jest ona bardzo dobrze strzeżona i nie obejdzie się bez walki. Możesz też jednak wykorzystać boczne wejście (3), zlokalizowane na prawo od wspomnianej bramy.

498_cyberpunk_2077_kontrakt_na_smyczy

Zajmij się wrogiem siedzącym na pudle obok dziury w ścianie, przez którą wszedłeś. Następnie idź przed siebie i wejdź do budynku przez drzwi (4). Wbiegnij na górę po schodach i wejdź do kolejnego pomieszczenia, gdzie trafisz na Jose Luisa Sicario (5), twój tutejszy cel.

499_cyberpunk_2077_kontrakt_na_smyczy

Jak zwykle w takim przypadku masz dwie możliwości - możesz go zabić bądź znokautować i odnieść do samochodu podstawionego przez fixera. Po jego neutralizacji wejdź jeszcze w interakcję z leżącym obok niego komputerem i sprawdź wiadomości, by wykonać opcjonalne zadanie. Teraz musisz oddalić się z terenu misji - a jeśli złapałeś Jose żywego, to musisz jeszcze udać się do skrytki po dodatkową nagrodę.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami