Ze Switcha na PC - Deadly Premonition 2 trafi na Steam

Dla fanów Davida Lyncha.

Deadly Premonition 2 zmierza na Steama. Nie przygotowano jeszcze oficjalnej zapowiedzi i prezentacji nowej wersji, ale - jak zauważyli przedstawiciele serwisu Gematsu - wydawca gry wspomniał o edycji komputerowej w raporcie finansowym.

Konkretna data premiery nie jest znana. Firma Thunderful Group - właściciel wydawnictwa Rising Star Games - wspomina tylko o 2021 roku.

Wersja PC mogłaby zaoferować lepszą jakość od strony technicznej. Na Nintendo Switch stale obserwujemy spadki płynności, nawet do 20 FPS. Tekstury otoczenia są niskiej jakości, a rozdzielczość wersji konsolowej nie przekracza 720p.

Gra zwraca uwagę przede wszystkim ze względu na historię, postacie i klimat przywodzący na myśl twórczość Davida Lyncha. Bohater to ekscentryczny agent FBI, który stara się rozwikłać zagadkę pewnego morderstwa. Gameplay to głównie eksploracja miasta, szukanie wskazówek i dosyć archaicznie wykonany aspekt walki.

„Niektóre gry byłyby zdecydowanie lepsze, gdyby gameplay ograniczyć do absolutnego minimum. Deadly Premonition 2: A Blessing In Disguise to właśnie takie dzieło (…). Wszystkie elementy związane z fabułą są tu bowiem fantastyczne, ale rozgrywka jest po prostu męcząca” - pisaliśmy w naszej recenzji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami