Outriders - statystyki: siła ognia i moc anomalii

Istotne w ofensywie.

Siła ognia oraz moc anomalii to główne statystyki ofensywne w Outriders. Warto dowiedzieć się na ich temat nieco więcej - czemu służą i jak wpływają na wrogów oraz naszego bohatera.

Jak sugeruje nazwa, siła ognia dotyczy broni. To podstawowa, pozbawiona dodatkowych efektów i obrażeń magicznych moc uzbrojenia. Kiedy najedziesz kursorem na tę statystykę, zobaczysz ile bonusowej siły ognia (1) otrzymujesz z wyposażonej broni.

silamoc

Siła broni jest niwelowana przez wrogi pancerz. Dlatego właśnie stosujemy moce różnych żywiołów podczas gry. Moc Anomalii jest istotna przede wszystkim dla dwóch klas - dla Piromanty oraz dla Manipulanta. W największym stopniu polegają oni właśnie na anomaliach, czyli odpowiedników zaklęć w świecie gry.

W rogu opisu statystyki widzisz procentowy bonus (2) do mocy, zależny od wyposażonego sprzętu.

Moc Anomalii, podobnie jak siłę ognia, zwiększasz poprzez wyposażenie odpowiedniego sprzętu, który oferuje bonus do tej statystyki. Dodatkowo, w drzewku talentów znajdziesz zdolności, które ulepszą tę statystykę.

Następnie: Outriders - jak działa pancerz

Spis treści: Outriders - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Outriders - jak szybko zwiększać poziom świata

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami