Nowe demo Resident Evil Village już na serwerach PSN

Choć nie jest jeszcze dostępne.

  • Kolejne demo Resident Evil Village ukaże się najpewniej w przyszłym tygodniu
  • Na serwach Sony pojawiły się stosowne pliki wersji próbnej

Na serwery PlayStation Network wgrano drugie demo Resident Evil Village na PS4 i PS5, choć nowa wersja próbna nie jest jeszcze dostępna.

Jak informuje serwis MP1st, pojawiły się cztery wydania edycji testowej - dla Europy, Stanów Zjednoczonych, Japonii i Azji. Każde zajmuje około 10 GB, a wśród plików zauważono ikonę aplikacji, grafikę z ekranu startowego i ilustrację ze schematem sterowania. Ta ostatnia wskazuje, że w planach jest opcja zabawy za pomocą PS Vita, poprzez zdalną rozgrywkę.

resident_evil_village_demo_1
Dołączona do plików grafika ze sterowaniem

Program nazwano „Resident Evil Village Gameplay Demo”, co sugeruje, że - zgodnie z zapewnieniami twórców - wersja próbna skupi się przede wszystkim na rozgrywce, pozwalając sprawdzić fragment finalnej gry. Poprzednie, zatytułowane Maiden, przedstawiało odrębną historię.

Na razie nie wiadomo, kiedy nowe wydanie testowe zostanie udostępnione. Capcom poinformował jednak, że 16 kwietnia o północy czasu polskiego odbędzie się następna internetowa prezentacja powstającej produkcji - niewykluczone, że wówczas opublikuje edycję demonstracyjną.

Demo pojawi się tym razem nie tylko na PS5, ale i pozostałych platformach docelowych - PC, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Resident Evil Village zadebiutuje 7 maja.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami