Jedna z klas postaci w Outriders nie jest mile widziana w kooperacji

Problemy Niszczyciela.

  • Granie Niszczycielem w Outriders może przełożyć się na wyrzucenie z kooperacji
  • W opinii części graczy klasa ta zadaje za małe obrażenia

Część graczy biorących udział w kooperacyjnych misjach po zakończeniu kampanii Outriders nie darzy sympatią klasy Niszczyciela, zadającej - ich zdaniem - zbyt małe obrażenia. W najgorszym przypadku tacy bohaterowie zostają wyrzuceni z drużyny.

Źródłem problemu jest struktura misji w fazie tak zwanego „endgame”, już po zakończeniu opowieści. Twórcy przygotowali piętnaście misji do powtarzania oraz różne poziomy trudności. Premiowany jest czas przejścia - im szybciej ukończymy zadanie, tym lepsze nagrody.

Niszczyciel (ang. Devastator) jest tymczasem klasą typu „tank”, a więc przeznaczoną raczej do odciągania uwagi przeciwnika i przyjmowania obrażeń - a nie ich zadawania. Dlatego jego obecność w drużynie może niekiedy spowolnić wysiłki.

„Kocham grać jako Devastator” - ironizuje jeden z graczy w serwisie Reddit, komentując w ten sposób zrzut z ekranu, na którym widać komunikat o wyrzuceniu z drużyny.

W komentarzach znaleźć można sporo podobnych opowieści, ale także użytkowników zapraszających do wspólnej zabawy - bez ograniczeń klasowych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami