Cyberpunk 2077 - Kontrakt: niewygodny zabójca

Jack Mausser, neutralizacja w Hell Club.

Niewygodny zabójca to kontrakt w Cyberpunk 2077, którego podejmiesz się w dzielnicy City Center. W ramach tego zlecenia musisz wejść do klubu Hell Club w Śródmieściu i zneutralizować bądź pojmać Jacka Maussera. Gra premiuje tutaj ciche podejście, bez wykrycia przez wrogów.

Kontrakt rozpoczniesz w momencie zbliżenia się do klubu Hell Club w Śródmieściu - zadzwoni do ciebie Dino Dinovic i przedstawi szczegóły zlecenia. By dostać się do środka możesz wykorzystać główne drzwi (1). Jednakże, będziesz musiał zapłacić 500 eurodolarów - możesz pominąć opłatę, jeśli twoja postać ma przeszłość punka.

486_cyberpunk_2077_kontrakt_niewygodny_zabojca

Alternatywne wejście (2) znajdziesz po prawej stronie, jednak twoja postać potrzebuje przynajmniej 9 poziomu zdolności technicznych, by je otworzyć. Pozwolą ci one dostać się niemalże bezpośrednio do twojego celu.

487_cyberpunk_2077_kontrakt_niewygodny_zabojca

Jeśli skorzystasz z głównych drzwi, zbiegnij po schodach na dół i wejdź na parkiet (3). Z tego miejsca odbij w prawo i wbiegnij po schodach (4) na górę.

488_cyberpunk_2077_kontrakt_niewygodny_zabojca

Zneutralizuj kamerę, wyjdź na piętro i odbij w prawą stronę. Przejdź do końca korytarza, omiń strażnika (5) i wejdź do pomieszczenia ochrony, gdzie czeka kolejny wróg, którego musisz już zneutralizować. Przejdź przez drzwi, a następnie wejdź na górę po drabinie (6).

489_cyberpunk_2077_kontrakt_niewygodny_zabojca

Przejdź na drugą stronę kładki (7), a następnie zeskocz na niższe piętro, by trafić do łazienki. Teraz musisz już tylko przejść do kolejnego pomieszczenia, by znaleźć Jacka Maussera (8).

490_cyberpunk_2077_kontrakt_niewygodny_zabojca

Zbliż się do niego by zainicjować rozmowę. Masz tutaj trzy możliwości. Możesz zabić cel, kończąc natychmiast kontrakt. Możesz też znokautować mężczyznę i zanieść jego ciało do podstawionego samochodu - jednak w drodze powrotnej musisz uważać na strażników.

Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa i przekonanie Jacka do tego, by opuścił miasto. Dzięki temu obejdzie się bez rozlewu krwi. Jeśli udało ci się wykonać zlecenie bez wykrycia, na mini-mapie oznaczona zostanie skrytka, z której zbierzesz dodatkową nagrodę pieniężną.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami