Cyberpunk 2077 - Kontrakt: empatia bez empatii

Klub Empathy, wgranie wrogiego oprogramowania.

Empatia bez empatii to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077 rozgrywających się w dzielnicy City Center. W trakcie jego wykonywania musisz dostać się do klubu Empathy i zainfekować jeden z tamtejszych komputerów. Gra premiuje tutaj ciche podejście, a samo zlecenie nie posiada żadnych dodatkowych wymagań.

Gdy zbliżysz się do klubu Empathy (1) zadzwoni do ciebie Dino Dinovic i przedstawi szczegółowe informacje dotyczące kontraktu.

481_cyberpunk_2077_kontrakt_empatia_bez_empatii

Do środka dostaniesz się za sprawą głównego wejścia, od strony frontowej. Możesz też wykorzystać alternatywną ścieżkę (2), wspinając się na platformę, jednak do tego celu potrzebujesz podwójnego skoku bądź skoku ładowanego.

482_cyberpunk_2077_kontrakt_empatia_bez_empatii

Jeśli nie posiadasz tej zdolności, wejdź przez główne drzwi. Tutaj także masz dwie możliwości. Możesz wykorzystać wejście po lewej stronie (3), jednak będziesz musiał zostawić broń w schowku. Przejście po prawej (4) z kolei pozwoli ci wykorzystać ścieżkę dla personelu - nie będzie tutaj konieczności deponowania uzbrojenia.

483_cyberpunk_2077_kontrakt_empatia_bez_empatii

Najlepszym wyborem jest wspomniana ścieżka dla personelu. Przebiegnij przez kilka pomieszczeń, a następnie wybiegnij po schodach na górę (5). Po drodze natrafisz na wroga (6) - możesz go zignorować, gdyż jest odwrócony plecami i po prostu podążać do góry.

484_cyberpunk_2077_kontrakt_empatia_bez_empatii

Gdy dotrzesz na najwyższe piętro, trafisz do serwerowni. Tutaj znajduje się cel tego kontraktu - komputer do zainfekowania (7). Zbliż się do niego i wejdź z nim w interakcje, by wgrać wrogie oprogramowanie.

485_cyberpunk_2077_kontrakt_empatia_bez_empatii

Następnie opuść budynek - najlepiej tą samą ścieżką, którą tutaj dotarłeś. Kontrakt zostanie zakończony jak tylko wyjdziesz po za teren misji. Jeśli udało ci się wykonać zlecenie bez wykrycia, na mini-mapie oznaczona zostanie skrytka, z której odbierzesz dodatkową nagrodę.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami