Wkrótce ruszą testy Forza Motorsport 8 - już trwają zapisy

Grę sprawdzają obecnie pracownicy Microsoftu.

  • W najbliższych miesiącach odbędą się zamknięte testy nowej części Forza Motorsport
  • Grę sprawdzą osoby, które zapisały się do programu studia Turn 10

Przedstawiciel Turn 10 poinformował, że deweloperzy wkrótce uruchomią zamknięte testy nowej odsłony serii Forza Motorsport. Zainteresowani zapoznaniem się z wczesną wersją gry mogą już się zapisywać.

W nowym wideo dyrektor kreatywny cyklu - Chris Esaki - ujawnił, że od jakiegoś czasu produkcja jest regularnie sprawdzana przez pracowników studiów, wchodzących w skład Xbox Game Studios. Zgromadzone dane i sugestie pozwalają twórcom dopracowywać projekt.

Deweloper ogłosił, że niedługo do testów zostaną zaproszeni gracze, którzy zarejestrowali się do prowadzonego przez Turn 10 programu. Obecnie inicjatywa ogranicza się tylko do rozsyłanych ankiet, ale wkrótce pozwoli zapoznać się z kolejną częścią Forza Motorsport. Zapisy nadal trwają.

Esaki nie przedstawił na razie żadnych dokładnych szczegółów na temat wczesnej wersji produkcji. Obiecał jednak, że w planach jest kilka testowych sesji, które odbędą się w najbliższych miesiącach. Za każdym razem autorzy poszerzą grono osób, którym umożliwią sprawdzenie gry.

Nową odsłonę Forza Motorsport zapowiedziano latem ubiegłego roku. Nie ujawniono jednak wówczas zbyt wielu informacji o pozycji - zaprezentowano tylko krótki teaser i stwierdzono, że projekt jest na wczesnym etapie rozwoju.

Produkcja ukaże się na PC z systemem Windows 10 i Xbox Series X/S w nieznanym terminie. Tytuł w dniu premiery pojawi się w abonamencie Xbox Game Pass.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami