Twórcy Cyberpunk 2077 rozbudują jeden z romansów?

Sugerują pliki aktualizacji.

  • W plikach łatki Cyberpunk 2077 znaleziono nowe linie dialogowe
  • Kwestie posłużą najpewniej do rozbudowania romansu z Panam

W plikach aktualizacji 1.2 do Cyberpunk 2077 znaleziono kilka nowych kwestii dialogowych dla Panam Palmer. Gracze spekulują, że są związane z rozbudową wątku romansu z V.

Na nowości natknęli się użytkownicy forum „AldecaldosForever” w serwisie Reddit, gdzie gromadzą się zagorzali miłośnicy bohaterki oraz innych nomadów z grupy Aldecaldos. Po rozpakowaniu danych wydanego pod koniec marca patcha zidentyfikowano całkiem nowe wpisy.

1
Panam to opcja romansu dla męskiej postaci V

Treść sugeruje właśnie romans. „Nie możesz się poddać, jesteś otoczony przez przyjaciół. I zawsze masz mnie :)” - głosi jedna z wiadomości tekstowych. Jest też rozmowa na temat Jackiego oraz Panam wysyłająca głównemu bohaterowi „pikantne” zdjęcie.

Materiały opublikował użytkownik o pseudonimie „stndn”, który zapewnia, że mamy do czynienia z całkiem nowymi liniami, a nie - na przykład - z zawartością znajdującą się w grze już wcześniej, ale ostatecznie niewykorzystaną.

Nie jest obecnie jasne, czy nowe kwestie zostaną użyte w przyszłości w ramach jednego z planowanych DLC lub w darmowej aktualizacji, czy też znalazły się w Cyberpunk 2077 przez przypadek.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami