Pokemon Go - Azumarill: jak złapać do Collection Challenge

Gdzie znaleźć stworka w trakcie eventu Spring into Spring.

Azumarill w Pokemon Go to jeden z najtrudniejszych do schwytania Pokemonów w ramach najnowszego zadania Collection Challenge.

Przy okazji wydarzenia Spring into Spring trenerzy muszą wytropić różne stworki związane z wiosną, jak Buneary, Bunnelby czy Exeggcute i Chansey.

Najtrudniejszy do złapania jest Azumarill, bo mamy do czynienia z ewolucją, jednak z poniższymi wskazówkami uda ci się dodać do kolekcji również tego stworka.

Gdzie znaleźć Azumarilla

Azumarill to ewolucja Marilla, i nie może zostać dodany do twojej kolekcji poprzez ewolucję - musisz go złapać już po przemianie, aby gra zaliczyła nowy wpis.

Azumarill nie pojawia się w dziczy, nawet z pomocą kadzidła Incense, więc nie musisz tracić czasu na poszukiwania. Zamiast tego, skup się na dwóch źródłach:

  • Trzygwiazdkowych Raidach (9847 CP)
  • Zadaniu research task występującemu podczas eventu (Catch 15 Exeggcute - złap 15 Exeggcute'ów)

Oczywiście w tym przypadku również musisz liczyć na szczęście, ale zdecydowanie zwiększysz szansę na schwytanie tego niebieskiego królika.

pokemon_go_azumarill_collection_1
pokemon_go_azumarill_collection_2

Zdecydowanie zalecamy to pierwsze źródło. Wygranie Raidu z Azumarillem jest szybszą metodą, szczególnie jeśli dysponujesz Remote Raid Pass. Azumarill ma dość niskie CP - 9847 - więc możesz go pokonać nawet solo, używając mocnych Pokemonów typu Grass.

Jeśli chodzi o drugą metodę, musisz po prostu kręcić wszystkimi Pokestopami, na które się natkniesz, aż trafisz na odpowiedni research task. Zadania research odświeżają się każdego dnia, więc próbuj do skutku. Kiedy już trafisz, zadanie będzie proste - Exeggcute pojawia się bardzo często w trakcie eventu, a dodatkowo możesz jeszcze użyć Incense.

Następnie: Pokemon Go - zadanie Searching for Legends: etapy i nagrody

Spis treści: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Poprzednio: Pokemon Go - Alomomola: kontrowanie, słabości i ataki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami