Outriders - jak wrócić do poprzedniego miasta

Podróże po świecie.

Wyjaśniliśmy już, jak działa szybka podróż w Outriders, czyli przemieszczanie się między flagami w ramach jednej lokacji. Poza tym, możemy też jednak podróżować po całym świecie gry - nie tylko po obszarach w jednej strefie.

Zresztą, podróżowanie jest częścią postępu w kampanii. Odkrywamy w ten sposób kolejne bazy i miasta. Można też jednak tak samo wrócić do miast odwiedzanych wcześniej - nawet do pierwszego. Jest to zresztą konieczne, by odwiedzić niektóre postacie, na przykład Historyczkę.

By rozpocząć podróż między obszarami, musisz podejść do Jakuba (1) w obozie czy mieście, w którym akurat stacjonujesz. Porozmawiaj z nim i wybierz opcję wyruszenia w podróż.

podroz1

Aktywujesz w ten sposób mapę świata. Widzisz tu wszystkie lokacje, które odwiedziłeś. Ikonka „fajki” (2) oznacza, że masz w danym obszarze jakieś zlecenie do zrealizowania - najczęściej dotyczy to kolekcjonerów, takich jak wspomniana Historyczka.

podroz2

Powrót wygląda tak samo - musisz znaleźć Jakuba i porozmawiać z nim. Warto zaznaczyć, że takie podróżowanie nie jest dostępne zawsze. Czasem musisz najpierw wykonać jakąś misję głównego wątku. Nie zdziw się więc, że czasem w rozmowie z Jakubem nie ma opcji podróży do wyboru.

Następnie: Outriders - jak zmienić wygląd postaci

Spis treści: Outriders - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Outriders - zadania poboczne, jak znaleźć

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami