Najlepsza broń CoD Warzone "znerfiona"

Karabin na każdą okazję.

Deweloperzy z Raven Software zareagowali na uwagi graczy, którzy od miesięcy sugerowali, że karabin szturmowy FFAR jest nieco zbyt silny. Moc broni została osłabiona w niewielkiej aktualizacji.

Twórcy przyznali, że FFAR był „specjalistą od wszystkiego”. Broń sprawowała się wyjątkowo dobrze w różnych sytuacjach.

„Oferował obrażenia jak karabin szturmowy, a jednocześnie szybkostrzelność pistoletu maszynowego. Ogólna skuteczność tej broni przewyższa te z kategorii SMG na dystansach, z których nie jesteśmy zadowoleni” - napisali deweloperzy.

ffar_nerf_warzone
Sprawca zamieszania to karabin znany z serii Black Ops

„Sprowadzamy więc FFAR bliżej do roli tego, czego można oczekiwać po karabinie szturmowym. Obrażenia i zasięg, ale kosztem stabilności celowania”.

Gracze zaczęli już oczywiście szukać najlepszych modyfikacji i perków broni. Można bowiem stworzyć zestaw uzbrojenia, by w trakcie meczu Warzone pobrać je potem ze skrzyni z zaopatrzeniem. Niektórzy twierdzą, że FFAR nadal jest niezwykle efektywny.

Użytkownicy zwracają uwagę, że po premierze Call of Duty Black Ops: Cold War wartość TTK (time to kill - czas potrzebny do zabicia wroga) została obniżona aż zanadto w trybie battle royale. Co więcej, część graczy uważa, że właśnie arsenał z Cold War ma obecnie w grze przewagę - choćby nad oryginalnym uzbrojeniem z Modern Warfare.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami