Dying Light 2 można w całości ukończyć w kooperacji

W przeciwieństwie do wcześniejszej części.

  • W kooperacji zagra ze sobą maksymalnie czterech użytkowników
  • Decyzje fabularne podejmie gospodarz sesji

Twórcy Dying Light 2 z Techlandu ujawnili, że gracze otrzymają możliwość ukończenia całej produkcji w trybie kooperacji.

Informację przekazał przedstawiciel polskiego studia na oficjalnym Discordzie tytułu, o czym pisze serwis GamingTweaks. W walce z zombie siły połączy ze sobą maksymalnie czterech użytkowników.

Tytuł położy duży nacisk na nieliniowość, umożliwiając podejmowanie decyzji, które wpłyną na fabułę i świat gry. W trybie współpracy wszystkich wyborów dokona gospodarz rozgrywki, czyli osoba zapraszająca towarzyszy do zabawy.

Kooperacja pojawiła się już w poprzedniej części serii, ale gracze mogli razem przejść około 95 procent produkcji - pierwsze etapy i finał trzeba było ukończyć w pojedynkę. W sequelu będzie można zaś wspólnie toczyć zmagania od początku do końca.

Przedstawiciel Techlandu zaprzeczył przy okazji nieoficjalnym doniesieniom, z których wynikało, że w tytule pojawi się funkcja budowania baz. Powrócą jednak znane z oryginału bezpieczne kryjówki dla bohatera.

Dying Light 2 nie ma wyznaczonej dokładnej daty premiery, ale niedawno twórcy zasugerowali, że pozycja zadebiutuje jeszcze w tym roku. Gra zmierza na PC oraz konsole poprzedniej i aktualnej generacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami