Cyberpunk 2077 - Kontrakt: wyszło, jak wyszło

Kradzież drzazgi z magazynu Wicked Tires.

Wyszło, jak wyszło to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, który rozgrywa się w dzielnicy Northside. W trakcie tej aktywności musisz wejść na teren magazynu Wicked Tires i zdobyć ukrytą wewnątrz drzazgę. Zadanie to nie ma żadnych dodatkowych wymagań.

By rozpocząć kontrakt udaj się od dzielnicy Northside (1). Gdy zbliżysz się do magazynu, odezwie się do ciebie Regina Jones i przedstawi szczegóły zlecenia. Główne wejście (2) jest dobrze obstawione przez wrogów, nie jest więc najlepszym wyborem.

468_cyberpunk_2077_kontrakt_wyszlo_jak_wyszlo

Zamiast tego możesz udać się na lewo od bramy i podążać wzdłuż muru, by po chwili dotrzeć do dziury w ogrodzeniu (3). Pozwoli ci ona dostać się na teren placówki wroga niepostrzeżenie, omijając sporo żołnierzy. Z tego miejsca musisz zająć się kamerą (4) i samotnym wrogiem (5) stojącym pod nią.

469_cyberpunk_2077_kontrakt_wyszlo_jak_wyszlo

Przebij się do wnętrza magazynu i przejdź na jego drugą stronę (względem wejścia), gdzie natrafisz na furgonetkę. Tuż przy niej, na stole, leży drzazga (6), którą musisz zdobyć.

470_cyberpunk_2077_kontrakt_wyszlo_jak_wyszlo

Zbierz przedmiot, a następnie opuść teren wroga. Gdy tylko wyjdziesz po za granice magazynu, odezwie się do ciebie Regina Jones. Na koniec musisz dostarczyć drzazgę do najbliższej skrytki, co sfinalizuje ten kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami