Cyberpunk 2077 - Kontrakt: to tylko praca

BD Gottfried & Frederik, kradzież braindance z placówki Maelstromu.

To tylko praca to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077, którego podejmiesz się w dzielnicy Northside. W ramach tego zadania musisz znaleźć studio BD Gottfried i Frederik i skraść znajdujący się tam plik z braindansem. Zlecenie to nie ma żadnych dodatkowych wymagań i możesz rozpocząć je w dowolnym momencie.

Udaj się do dzielnicy Northside (1) by zainicjować ten kontrakt. Gdy wejdziesz do doków, odezwie się do ciebie Regina Jones i przedstawi szczegółowe informacje o zleceniu.

Do środka dostaniesz się przez główną bramę. Zwróć uwagę na znajdujące się tutaj kamery. Pierwsza (2) zainstalowana jest na budynku po prawej stronie, druga (3) z kolei na słupie, kilkadziesiąt metrów od bramy. Zneutralizuj obie, a następnie zajmij się dwójką wrogów pilnujących wejścia.

474_cyberpunk_2077_kontrakt_to_tylko_praca

Wbiegnij po schodach na górę, zneutralizuj tutejszych wrogów i wejdź do budynku (4). Dostań się na najwyższe piętro, gdzie trafisz na drzwi (5).

475_cyberpunk_2077_kontrakt_to_tylko_praca

Przejdź przez nie, przebiegnij na drugą stronę niewielkiego magazynu, a następnie wejdź do studia (6). Na drugim końcu pomieszczenia znajdziesz poszukiwany braindance (7).

476_cyberpunk_2077_kontrakt_to_tylko_praca

Możesz zignorować dwójkę mężczyzn w pomieszczeniu - ich śmierć nie wpłynie w żaden sposób na rozgrywkę. Zbierz braindance i wydostań się z budynku, a następnie dostarcz przedmiot do skrytki, by zakończyć kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami