Wkrótce startują testy Resident Evil Re:Verse - można już pobierać grę

Na PC i konsolach.

8 kwietnia rozpoczną się otwarte testy Resident Re:Verse, czyli samodzielnego trybu sieciowego na podstawie cyklu horrorów Capcomu. Zainteresowani mogą już pobierać pliki wczesnej wersji produkcji.

Klient bety dostępny jest dla wszystkich chętnych za pośrednictwem platform Steam, PlayStation Store oraz Microsoft Store. Do zabawy wymagane jest jedynie zalogowanie się na koncie w usłudze firmy Capcom.

  • Beta Resident Evil Re:Verse na Steamie - przejdź
  • Beta Resident Evil Re:Verse w PlayStation Store - przejdź
  • Beta Resident Evil Re:Verse w Microsoft Store - przejdź
reverse_otwarta_beta_2
W Re:Verse spotykają się bohaterowie różnych części cyklu

Testy wystartują 8 kwietnia o godzinie 8:00, a zakończą się 11 kwietnia o tej samej porze. Wszystkie terminy i godziny podane są według polskiego czasu.

Re:Verse to tryb, w którym rywalizuje ze sobą maksymalnie sześć osób. Celem rozgrywki jest eliminowanie przeciwników, co nagradzane jest punktami - wygrywa osoba, która w pięć minut zdobędzie najwyższy wynik.

Pełna wersja wariantu będzie sprzedawana osobno, ale nabywcy Resident Evil Village uzyskają dostęp do modułu bez dodatkowych opłat.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami