Testy Diablo 2: Resurrected jeszcze w tym tygodniu

Z kampanią fabularną do sprawdzenia.

  • Techniczne testy alfa remastera Diablo 2 rozpoczną się 9 kwietnia
  • Gracze sprawdzą trzy klasy postaci i dwa akty kampanii fabularnej

Blizzard poinformował, że w najbliższy piątek - 9 kwietnia - na PC rozpoczną się zamknięte testy alfa Diablo 2: Resurrected. Serwery zostaną uruchomione o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Z wczesną wersją gry zapoznają się użytkownicy wybrani spośród osób, które zarejestrowały się na oficjalnej stronie internetowej projektu. Warto jednocześnie zaznaczyć, że zapisy wciąż trwają.

Testy zakończą się w poniedziałek, 12 kwietnia, o godzinie 19:00. Przedstawiciele Blizzarda podkreślają, że to jedno z kilku podobnych wydarzeń, które są w planach - wiadomo, że dweweloperzy chcą sprawdzić multiplayer i możliwości serwerów.

Wersja alfa zaoferuje trzy klasy postaci: gracze otrzymają możliwość pokierowania barbarzyńcą, amazonką i czarodziejką. Do tego dwa akty kampanii fabularnej - z pięciu dostępnych w finalnej grze. Nie przewidziano limitu poziomu doświadczenia. Ponadto twórcy nie nałożą na testerów ograniczeń na publikacje materiałów z rozgrywki.

Diablo 2: Resurrected to odświeżona wersja uznanej produkcji. Remaster odnowi oprawę graficzną, wprowadzając na przykład trójwymiarowe modele postaci i elementów otoczenia. Nie zabraknie również ulepszeń w rozgrywce.

Finalna wersja gry ukaże się przed końcem 2021 roku na PC oraz konsolach PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami