Projektant Far Cry 6 przypomina o grze. „Mamy ekscytujące rzeczy do pokazania”

Prosi jednak o cierpliwość.

Far Cry 6 zapowiedziano kilka miesięcy temu, ale nadal nie wiadomo, kiedy gra się ukaże. O strzelance przypomniał jeden z twórców, przekonując, że fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

„Trzeba poczekać nieco dłużej, ale mamy ekscytujące rzeczy do pokazania. Mam nadzieję, że wam się spodobają!” - na Twitterze napisał Ted Timmins, główny projektant produkcji, odpowiadając na pytanie internauty, który zapytał, kiedy autorzy opublikują nowy gameplay.

Deweloper nie przedstawił jednak żadnych dodatkowych szczegółów. Na razie więc nie wiadomo, kiedy Ubisoft mógłby zaprezentować kolejne materiały z powstającego Far Cry 6.

Akcję gry osadzono na wyspie inspirowanej Kubą. Krajem rządzi Anton Castillo, który sprawuje władzę twardą ręką. Gracze wcielą się w jednego z członków ruchu oporu (do wyboru kobieta lub mężczyzna), walczącego z opresyjnym reżimem.

Far Cry 6 miało zadebiutować w lutym bieżącego roku, ale premierę przesunięto, bez wskazania nowego dokładnego terminu. Wiadomo jedynie, że gra powinna ukazać się najpóźniej w marcu 2022 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami