Nowy fenomen Assassin's Creed Valhalla to stosy kamieni. Gracze układają kopce w prawdziwym życiu

Ciekawe hobby? Proszę bardzo.

Kopce to jednen z rodzajów aktywności pobocznych w Assassin's Creed Valhalla, polegający na balansowaniu stosu kamieni i osiągnięciu wymaganej wysokości. Choć istnieje w grze od premiery, dopiero teraz zafascynował fanów produkcji Ubisoftu - do tego stopnia, że próbują sztuczki w prawdziwym życiu.

Dedykowany grze kanał na forum Reddit jest wypełniony zdjęciami różnych stosów. Jedni układają kamienie nad rzeką, a inni w lesie, ogrodzie czy na plaży:

Kopiec można też ułożyć w domowych warunkach, nawet bez kamieni, co udowadnia poniższe zdjęcie:

Nowy fenomen wśród fanów Valhalli doczekał się oczywiście również memów. „Ty kontra gość, którym masz się nie przejmować”:

Na koniec warto nadmienić, że układanie kamieni nie zostało oczywiście wymyślone przez Ubisoft na potrzeby najnowszej odsłony Assassin's Creed. To hobby, któremu od lat oddają się ludzie na całym świecie.

Jeśli szukasz więcej ciekawostek, sprawdź nasz obszerny poradnik do Assassin's Creed Valhalla - znajdziesz tu opis misji, ale też wszystkie znajdźki i sekrety do gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami