Twórcy Outriders dziękują za "ogromne zainteresowanie" grą i przepraszają za problemy z serwerami

Ze Square Enix pracują nad rozwiązaniem kłopotów.

  • People Can Fly wydało komunikat w sprawie problemów z serwerami Outriders
  • Studio przeprasza za niedogodności i podkreśla, że trwają prace nad poprawieniem sytuacji

Wczoraj wieczorem pojawiły się kolejne kłopoty z serwerami Outriders. Trudności skomentowali twórcy z People Can Fly, przepraszając za zaistniałą sytuację i dziękując za zainteresowanie grą.

„Niestety jesteśmy świadomi doświadczanych przez was problemów z serwerami. Nasi partnerzy ze Square Enix pracują, by jak najszybciej je naprawić” - napisał szef polskiego studia, Sebastian Wojciechowski, w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.

„Jako deweloperzy, którzy przez ostatnie pięć lat bardzo ciężko pracowali nad tym, by gra była niesamowita, mamy nadzieję, że ocenicie produkcję, a nie związane z architekturą sieciową kłopoty wieku dziecięcego. To irytująca sytuacja dla was i nas” - podkreśla.

„Naprawdę doceniamy wasze ogromne zainteresowanie Outriders i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na Enoch. Przepraszamy za wszelkie niedogodności” - podsumowuje Wojciechowski.

Obecnie serwery powinny działać, ale niewykluczone, że kolejne problemy mogą wystąpić w godzinach wieczornych. Twórcy przekonują, że wprowadzają modyfikacje, które powinny poprawić stabilność architektury sieciowej. Autorzy opublikowali też patch, ograniczający trudności z wydajnością na PC z DirectX 11.

Strzelanka cieszy się dużym zainteresowaniem. Na Steamie tuż po premierze grało w tytuł ponad 100 tysięcy osób, a w ciągu minionej doby najwyższa liczba użytkowników wyniosła 99861. Jeżeli toczycie boje w produkcji, zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem do Outriders.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami