Battlefield 6 z katastrofami naturalnymi - twierdzi znany informator

Wspomina o tornadach i wybuchach wulkanu.

Tom Henderson, który uchodzi za jednego z najbardziej wiarygodnych informatorów, twierdzi, że w Battlefield 6 pojawią się katastrofy naturalne.

„W Battlefieldzie nie tylko eksplozje mogą uszkodzić lub zniszczyć budynki. Matka natura może wyrządzić znacznie większe szkody” - napisał znany leaker we wpisie opublikowanym na Twitterze.

Internauta udostępnił także zdjęcia, które przedstawiają między innymi tornado, wybuch wulkanu oraz skutki trzęsienia ziemi. Fotografiami sugeruje, że właśnie wspomniane katastrofy naturalne trafią do strzelanki.

Henderson opublikował wpisy 1 kwietnia, więc niektórzy zastanawiali się, czy nowe wieści nie są jedynie żartem primaaprilisowym. Informator zaznaczył, że to „prawdziwe” szczegóły, a na potwierdzenie swoich słów udostępnił (retweetował) wiadomości następnego dnia.

Doniesienia o katastrofach naturalnych to kolejne przekazane przez użytkownika detale o kolejnym Battlefieldzie. Niedawno twierdził, że akcję gry osadzono w niedalekiej przyszłości, a kampania zaoferuje rozgałęzienia fabularne i opcję zabawy w kooperacji.

Oczywiście należy pamiętać, że informacje nie są potwierdzone przez twórców. Sama strzelanka powinna zostać zapowiedziana wiosną, a ukazać się pod koniec bieżącego roku na PC oraz konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami