Wielka zagadka Assassin's Creed Valhalla wciąż nierozwiązana. Gracze nie wiedzą, co oznaczają runy

Znaki od Odyna.

  • W grze znajduje się sześć run
  • Symbole są związane z zagadką
  • Gracze nie potrafią jeszcze rozwikłać tajemnicy

Gracze odkryli już mnóstwo sekretów Assassin's Creed Valhalla, ale po prawie pięciu miesiącach od premiery wciąż nie rozwiązali zagadki tajemniczych znaków, które społeczność fanów ochrzciła „runami Odyna”.

Symbole są rozsiane po świecie gry. Do tej pory znaleziono sześć, przy czym można je łatwo zobaczyć samemu, korzystając ze spisu przygotowanego przez fanowski serwis The Ones Who Came Before. W obliczu wyrytych w skałach wiadomości nawet najbardziej dociekliwi gracze, zajmujący się zagadkami w grze Ubisoftu, rozkładają ręce.

valhalla_runy_2
Jedna z run. Źródło: The Ones Who Came Before

Istnieje oczywiście szansa, że runy Odyna są tylko ozdobami, ale tej teorii zaprzecza tweet jednego z głównych scenarzystów gry, Darby'a McDevitta, który jeszcze 24 marca potwierdził, że w istocie mamy do czynienia z łamigłówką możliwą do rozwikłania.

„To zagadka, której nie możecie jeszcze w pełni rozwiązać” - pisał McDevitt. „To wynika z projektu gry. Bądźcie cierpliwi”.

Określenie „w pełni” sugeruje, że fani gry powinni już przynajmniej częściowo rozumieć znaczenie run, więc społeczność stworzyło już kilka teorii. Youtuber JorRaptor uważa, że znaki mogą zwiastować przyszłe zadanie, które pojawi się w produkcji w ramach aktualizacji. Zwraca uwagę, że w Assassin's Creed Odyssey istniała opcjonalna misja o nazwie The Blind King, w ramach której Alexios lub Kassandra musieli udać się do sześciu lokacji na mapie. Liczba zgadza się z symbolami w Valhalli.

Wspomniany wcześniej McDevitt - jedyna osoba z Ubisoftu, która przekazała społeczności wskazówkę odnośnie run - opuścił szeregi studia 26 marca, więc najprawdopodobniej gracze nie mogą już liczyć na pomoc dewelopera.

Jeśli szukasz więcej ciekawostek, sprawdź nasz obszerny poradnik do Assassin's Creed Valhalla - znajdziesz tu opis misji, ale też wszystkie znajdźki i sekrety do gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami