Resident Evil Village - pierwszy gameplay z PS4 Pro

Wizyta w zamku wampirzycy.

Serwis IGN udostępnił materiał, który przedstawia pierwsze fragmenty rozgrywki z Resident Evil Village uruchomionego na PS4 Pro. Gameplay zarejestrowano w 4K.

Powstająca odsłona serii survival horrorów od Capcomu była dotychczas prezentowana wyłącznie w wydaniu przeznaczonym na nowe konsole. Wersje na platformy poprzedniej generacji zapowiedziano kilka miesięcy temu.

Nagranie ukazuje sekwencje, w których główny bohater gry - Ethan Winters - przemierza między innymi podziemia zamku należącego do Lady Dimitrescu, czyli uwielbianej przez internautów trzymetrowej wampirzycy. Jest też scena z samą właścicielką posiadłości.

W filmie nie zabrakło walki. Kierowana przez graczy postać natyka się na kilka stworów, których eliminuje paroma strzałami z broni palnej - pistoletu lub strzelby. Podopieczny dysponuje także podręcznym nożem.

Resident Evil Village ukaże się 7 maja - produkcja zmierza na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Gra kontynuuje wydarzenia z poprzedniej części cyklu, a część przygody rozegra się w tytułowej wiosce i wspomnianym zamku Lady Dimitrescu.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami