MLB The Show 21 od Sony trafi do Xbox Game Pass

W dniu premiery.

  • MLB The Show 21 to nowa część baseballowej serii od studia Sony
  • Po raz pierwszy cykl pojawi się na konsolach Xbox
  • W dniu premiery trafi do Xbox Game Pass

Microsoft poinformował, że MLB The Show 21 - przygotowywana przez Sony gra o baseballu - w dniu premiery pojawi się w abonamencie Xbox Game Pass.

Subskrybenci uzyskają dostęp do pozycji na Xbox Series X/S i Xbox One oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android. Na telefonach i tabletach tytuł uruchomią poprzez „chmurę” i streaming - produkcja będzie transmitowana przez internet do sprzętu odbiorcy.

MLB The Show 21 to kolejna odsłona serii o popularnym w USA baseballu, rozwijanej przez studio Sony z San Diego. Poprzednie części ukazywały się tylko na platformach PlayStation, ale nowa umowa między twórcami a właścicielem licencji wymogła wydawanie następnych gier także na konsolach Microsoftu.

Wspomniany projekt zadebiutuje 20 kwietnia na PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Tytuł zaoferuje rozgrywkę międzyplatformową oraz możliwość przenoszenia postępów zabawy między urządzeniami różnych producentów.

Miesięczna cena Xbox Game Pass na konsolach wynosi 40 zł. Opcja uruchamiania gier na telefonach i tabletach poprzez chmurę dostępna jest jednak tylko dla subskrybentów droższego planu - kosztującego 54,99 zł Ultimate.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami