Microsoft wyprodukuje lodówki Xbox Series X

Po wygranym pojedynku na Twitterze.

  • Microsoft zachęcał fanów do głosowania na Xbox w plebiscycie na Twitterze
  • Marka wygrała, więc do produkcji trafią mini-lodówki Series X

Microsoft obiecał, że mini-lodówki o wyglądzie konsol Xbox Series X trafią do produkcji, jeśli tylko korporacja zdoła pokonać Skittles w „batalii” marek, prowadzonej na Twitterze. Korporacja ostatecznie wygrała - o 1 procent.

Twitter Marketing - oficjalne konto serwisu społecznościowego - od jakiegoś czasu organizuje „pojedynki” różnych marek i firm. Użytkownicy głosują na faworyta, a wczoraj rozpoczął się finał: Xbox kontra Skittles.

Oba zaangażowane podmioty starały się przekonać fanów do głosowania, zapewniając jednocześnie, że nie mamy do czynienia z żartami na Prima Aprilis (głosowanie rozpoczęło się wczoraj, 1 kwietnia).

Skittles obiecywało, że przywróci ceniony przez fanów, limonkowy smak cukierków, zastąpiony w 2013 roku przez zielone jabłko. Microsoft zapewniał właśnie, że wyprodukuje lodówki w stylu Xbox Series X, które stały się słynne już podczas przedpremierowej kampanii marketingowej konsoli.

„Pomóżcie nam wygrać, a do produkcji trafią prawdziwe mini-lodówki Xbox Series X. Tak, dobrze przeczytaliście. To nie żart na Prima Aprilis” - zapewniał na Twitterze Aaron Greenberg, szef marketingu w dziale Xbox.

1
Kilka egzemplarzy mini-lodówek już powstało. Fot.: The Rock

Wtedy promowano pełnowymiarowe lodówki, o standardowych rozmiarach. Teraz mowa o znacznie mniejszym modelu, jak na zdjęciu powyżej. Kilka wyprodukowano już jakiś czas temu, gdy Microsoft wysłał egzemplarze promocyjne do influencerów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami