Ghostrunner otrzyma dodatkowe tryby i wersje na nowe konsole

Ujawniono plan rozwoju gry.

  • Jesienią Ghostrunner trafi na PS5 i Xbox Series X/S
  • Wcześniej otrzyma tryb fotograficzny i nowy wariant rozgrywki

Po niedawnym przejęciu praw do gry Ghostrunner, firma 505 Games zaprezentowała plany rozwoju produkcji. W najbliższych miesiącach pojawią się dodatkowe tryby i wersja przeznaczona na PS5 i Xbox Series X/S.

Wiosną do Ghostrunner trafią wariant fotograficzny oraz Kill Run Mode - opcja, w której celem graczy jest przejście poszczególnych etapów w wyznaczonym czasie. Obie nowości zostaną udostępnione za darmo dla wszystkich posiadaczy produkcji.

Natomiast latem zadebiutuje kolejny, choć nieujawniony jeszcze tryb rozgrywki, a także dwa bliżej niesprecyzowane zestawy. Obecnie nie wiadomo jednak, czy za wspomniane dodatki trzeba będzie zapłacić.

ghostrunner_dlc_1
Plan rozwoju Ghostrunner na najbliższy rok

Jesienią zaś gra wzbogaci się o „ostateczne” DLC, ale nie jest jasne, czy mają być bezpłatne. Wówczas ukaże się też wersja Ghostrunner zoptymalizowana pod kątem PS5 i Xbox Series X/S - nabywcy wydań na starsze konsole dostaną darmowy upgrade.

W każdym z wymienionych okresów do sprzedaży trafią płatne paczki z przedmiotami kosmetycznymi, aczkolwiek bardziej konkretne szczegóły nie są na razie znane.

Do tej pory do Ghostrunner wprowadzono Hardcore Mode - tryb, który nie tylko podnosi poziom trudności, ale także zmienia nieco układ etapów. Opublikowano również kosztujący 8 zł zimowy zestaw wyposażenia dla postaci.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami