Cyberpunk 2077 - Kontrakt: przysięga Hipokratesa

Na ratunek Lucy Thackery.

W ramach kontraktu Przysięga Hipokratesa w Cyberpunk 2077 wejdziesz do kliniki ripperdoca w Clean Cut by ewakuować znajdującą się tam kobietę, Lucy Thackery. Aktywność ta nie ma żadnych dodatkowych wymagań do spełnienia.

By rozpocząć kontrakt udaj się do Northside (1). Gdy zbliżysz się do budynku kliniki (2), zadzwoni do ciebie Regina Jones i przedstawi szczegóły zlecenia.

460_cyberpunk_2077_kontrakt_przysiega_hipokratesa

Do środka dostaniesz się głównym wejściem (3), które jest jednak dość dobrze strzeżone przez wrogów, znajdują się tu też kamery. Jeśli posiadasz 7 poziom zdolności technicznych, możesz wykorzystać wejście z prawej strony (4), by ominąć część zagrożenia.

461_cyberpunk_2077_kontrakt_przysiega_hipokratesa

Wejście (5) do pomieszczenia, w którym jest Lucy, znajdziesz po przeciwnej stronie budynku (względem obu wejść). Oczyść sobie do niego drogę, gdyż niedługo będziesz tędy wracał - najlepiej po prostu wybić wszystkich przeciwników i dezaktywować kamery. Wejdź do gabinetu i zbliż się do Lucy (6), by rozpocząć rozmowę.

462_cyberpunk_2077_kontrakt_przysiega_hipokratesa

Poprosi cię ona o pomoc. Możesz się nie zgodzić, wybierając stosowną opcję, lecz zakończysz przedwcześnie kontrakt i stracisz część nagrody. Zamiast tego obróć się w lewo i zbierz Krew syntetyczną (7). Podejdź do pacjenta, którego leczy Lucy i zaaplikuj krew.

463_cyberpunk_2077_kontrakt_przysiega_hipokratesa

Po krótkiej rozmowie Lucy będzie gotowa do wyjścia. Wyprowadź ją na zewnątrz tą samą drogą, którą tutaj dotarłeś i poczekaj aż wsiądzie do samochodu. W tym momencie kontrakt zostanie zakończony, co potwierdzi telefon od Reginy Jones.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami