Cyberpunk 2077 - burza piaskowa i inne dziwne bugi po patchu 1.2

Nieoczekiwane problemy.

Niedawno Cyberpunk 2077 otrzymał aktualizację, która naprawiła ponad 500 błędów. Z relacji graczy wynika jednak, że wprowadziła kilka nowych - niespodziewanych - usterek.

Jak pisze serwis IGN, internauci na forum Reddit publikują przykłady niekiedy dziwnych problemów. Użytkownik AugustusUwU twierdzi, że po zainstalowaniu patcha 1.2 całe Night City skryła burza piaskowa - efekt występuje podobno na wszystkich dotychczasowych save'ach.

1.2 messed up my entire save, and now the whole NC is in a sandstorm permanently. Honestly? I'm not even mad from r/cyberpunkgame

Inny gracz zwraca uwagę na kłopot z samochodami sterowanymi przez sztuczną inteligencję - pojazdy potrafią jeździć w kółko, przenikając przez pobliskie obiekty. Niewykluczone, że usterka to skutek zmian wprowadzonych w systemie jazdy.

Thanks CD Projekt for the amazing update... from r/cyberpunkgame

Fani zauważyli też, że czasami modele napotykanych przeciwników nie doczytują się w pełni, są niewrażliwi na ataki i w zabawny sposób poruszają rękami.

The new cyberpunk update is so great! Love it 😘 from r/cyberpunkgame

Pozostałe błędy to między innymi prędkość motocykla wyświetlana na pobliskim billboardzie oraz błyskające w bardzo szybkim tempie stroje mijanych przechodniów.

By far the STRANGEST bug that's happened to me. from r/cyberpunkgame
New Cyberpunk Clothing Style - bring the disco with you wherever you go! (Flashing clothing on certain "extras") from r/cyberpunkgame

CD Projekt wskazywał, że aktualizacja 1.2 powinna poprawić działanie Cyberpunk 2077 na bazowych modelach konsol poprzedniej generacji, ale wstępne testy sugerują, że wydajność nie uległa znacznym zmianom.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami