Zakończono prace na planie 2. sezonu Wiedźmina

Coraz bliżej premiery.

Netflix zakończył zdjęcia do drugiego sezonu serialu „Wiedźmin” - wynika z informacji przekazanych przez członkinię ekipy producenckiej.

We wpisach opublikowanych na Instagramie makijażystka, która pracowała przy projekcie - Jacqueline Rathore - ujawniła, że dzisiaj, 1 kwietnia, dobiegły końca nagrania do kolejnych odcinków.

To nie wszystko, ponieważ serwis Redanian Intelligence - uchodzący za jednego z najlepiej poinformowanych w kontekście serialu „Wiedźmin” - dotarł do zdjęć upominków przekazanych ponoć pozostałym członkom ekipy przez odtwórcę roli Geralta z Rivii. Henry Cavill podobne prezenty rozdaje na zakończenie zdjęć do każdego obrazu, w którym występuje.

Prace na planie nowych odcinków przebiegały jednak z problemami. Nagrania kilkukrotnie przerywano - między innymi z powodu pandemii koronawirusa oraz kontuzji aktora wcielającego się w Białego Wilka.

Data premiery drugiego sezonu „Wiedźmina” nie jest na razie znana, ale fakt zakończenia zdjęć sugeruje, że produkcja może zadebiutować w najbliższych miesiącach. Niedawno ujawniono kolejnych członków obsady.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami