Wyciekła nowa mapa Call of Duty Warzone, osadzona w latach 80.

Zmodyfikowany Werdańsk.

  • Nowa mapa stylizowana jest na Black Ops Cold War
  • Przeniesiemy się do przeszłości
  • Większość lokacji zostaje, ale w zmienionej wersji

Do sieci wyciekł materiał promujący nową mapę Call of Duty Warzone, osadzoną w latach 80., a więc czasach, w których rozgrywa się Black Ops Cold War.

Jako pierwsze wideo opublikowało twitterowe konto On Thin Ice, następnie zwiastun rozprzestrzenił się po różnych serwisach. Activision natychmiast usuwa wszystkie kopie, które pojawiają się na Twitterze, YouTube, a nawet Instagramie. Materiał można jednak zobaczyć na Reddicie:

Jak twierdzi Andy Robinson z serwisu VGC - do tej pory najlepsze źródło informacji o przyszłości Warzone - wydarzenie, które wprowadzi nową mapę, odbędzie się pod koniec obecnego sezonu, a więc 22 kwietnia.

Na nagraniu widzimy lokacje znane z Warzone w nowej, zimnowojennej wersji. Przykładowo stadion jest dopiero w budowie, a w miejscu zapory znajduje się akwedukt. TV Station i Downtown też dostosowano do lat 80.

VGC zwraca też uwagę na nowe miejsce - poziom znany z jednej ostatnich misji fabularnych Black Ops Cold War o nazwie Z prochu powstałeś.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami