The Elder Scrolls Online wkrótce trafi na PS5 i Xbox Series X/S - znamy zakres ulepszeń

Wyższa płynność i poprawiona grafika.

  • The Elder Scrolls Online pojawi się na nowych konsolach w czerwcu
  • Ulepszona wersja poprawi oświetlenie, cienie i tekstury
  • Gra zaoferuje też skrócone czasy ładowania

Bethesda ujawniła datę premiery The Elder Scrolls Online w wersji PS5 i Xbox Series X/S. Na obu platformach gra ukaże się 8 czerwca.

Zaprezentowano też listę zmian i ulepszeń, które zaoferują edycje na nowe konsole. W planach między innymi tryb wydajnościowy, umożliwiający rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę. Pojawi się także wariant jakościowy - szczegółów na temat opcji nie przedstawiono, ale zapewne pozwoli na rozgrywkę w wyższej rozdzielczości.

Twórcy obiecują również niemal dwukrotnie zwiększony dystans rysowania wirtualnych elementów, tekstury w wyższej rozdzielczości, poprawione wygładzenie krawędzi roślinności i innych obiektów oraz ulepszone odbicia, zwłaszcza w lokacjach z wodą.

Deweloperzy udoskonalą także oświetlenie i głębię ostrości oraz około dwukrotnie podniosą rozdzielczość cieni (do poziomu „ultra”, znanego z PC). Do tego blisko o połowę skrócone czasy ładowania.

Bethesda zaznacza, że przygotowanych zmian jest jeszcze więcej. Podkreśla też, że posiadacze wydań na PS4 i Xbox One aktualizację do wersji PS5 i Xbox Series X/S otrzymają bez dodatkowych opłat. Nie zabraknie opcji kontynuowania przygody na dotychczasowych zapisach rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami