Postacie w The Last of Us 2 mają linie papilarne - odblokowana kamera pokazuje sekrety gry

Wiele detali.

  • Odblokowana kamera ujawnia mnóstwo sekretów z The Last of Us 2
  • Niektóre elementy twórcy gry ukryli w tle właściwej akcji

Youtuber o pseudonimie Speclizer opublikował materiały, w których za pomocą odblokowanej kamery zaprezentował szereg sekretów The Last of Us 2.

Uwaga - możliwe spoilery.

Deweloperzy dużo uwagi poświęcili detalom, których wielu graczy najpewniej nie zauważy. Przykładowo bohaterowie produkcji posiadają linie papilarne, co widoczne jest po zbliżeniu na palce Ellie, gdy dziewczyna gra na gitarze (1:00 drugiego nagrania).

Naughty Dog przygotowało też elementy, które są częścią wydarzeń rozgrywanych w tle. Na potrzeby sceny zabójstwa Joela powstała osobna animacja rozprysku krwi (0:15 drugiego wideo), a z myślą o innych opracowano ruchy postaci niewidoczne na ekranie (4:05, 5:00, 7:12 pierwszego materiału).

Internauta odkrył również inne ciekawostki. Okazuje się, że w początkowej sekwencji produkcja załadowała modele wszystkich odwiedzanych w trakcie przygody lokacji (1:04 pierwszego filmu). W niektórych fragmentach tytuł wczytywał także pobliskie obszary, ale w gorszej jakości.

Inne warte uwagi sekrety:

  • w scenie z PS Vitą na ekranie konsoli wyświetla się napis „jesteś martwy”, zauważyć można też elementy interfejsu użytkownika (1:17 drugiego wideo);
  • na dnie jednego ze zbiorników są kijanki (1:47 drugiego filmu);
  • zbierane przedmioty Ellie faktycznie chowa do plecaka (2:41 drugiego materiału);
  • uderzenie wroga kijem bejsbolowym może wybić przeciwnikowi zęby (3:12 drugiego nagrania);
  • nim Ellie wejdzie do pokoju, w którym przetrzymywany jest Joel, w pomieszczeniu znajdują się losowe postacie (2:55 pierwszego filmu).

Przypominamy też o naszym poradniku do The Last of Us 2, przydatnym w trakcie zabawy z najnowszym tytułem studia Naughty Dog.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami