Darmowa wersja PUBG zostanie niedługo wyłączona

Gry nie można już pobierać.

Twórcy PUBG Lite - darmowej wersji słynnej strzelanki typu battle royale - z firmy Krafton poinformowali, że serwery gry zostaną wyłączone 29 kwietnia.

To jednak nie wszystko, ponieważ usunięto już możliwość pobierania tytułu. Osoby, które zdążyły jednak wcześniej ściągnąć produkcję, mogą kontynuować zabawę do wspomnianego terminu z możliwością wydawania zgromadzonej dotychczas wirtualnej waluty.

„Po wielu dyskusjach podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu serwerów, nadszedł koniec naszej podróży” - piszą przedstawiciele Krafton w komunikacie na stronie projektu. „Chcielibyśmy przekazać wam najgłębsze przeprosiny i wyrazy uznania wszystkim fanom”.

Darmowa wersja PUBG dostosowana jest do słabszych PC - niższe wymagania to efekt nieco gorszej oprawy graficznej. Nie zmieniły się podstawowe założenia rozgrywki: stu graczy trafia na wyspę, gdzie muszą walczyć o przetrwanie, a wygrywa użytkownik, który jako ostatni pozostaje przy życiu.

Produkcja oferuje również tryb, w którym rywalizują ze sobą dwie czteroosobowe drużyny - zwycięża ekipa, która jako pierwsza wykona 40 eliminacji. Do tego darmowy i płatny karnet bojowy z nagrodami do odblokowania.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami