CD Projekt dementuje informacje o DLC do Cyberpunk 2077

Ujawnione nazwy dodatków nie są prawdziwe.

  • Przedstawiona niedawno lista DLC sugerowała, że Cyberpunk 2077 otrzyma nowe opcje personalizacji
  • Twórcy gry twierdzą jednak, że ujawnione tytuły nie są nazwami dodatków do produkcji

Kilka dni temu jeden z użytkowników forum Reddit opublikował nazwy kilku darmowych DLC do Cyberpunk 2077, odnalezione rzekomo na serwerach Epic Games Store. Teraz CD Projekt stwierdził, że nie są prawdziwe.

Wspomniany internauta dotarł w sumie do informacji o trzynastu dodatkach - dziesięciu darmowych i trzech płatnych. Dziewięć z bezpłatnych rozszerzeń opatrzonych było tytułami, które sugerowały, że wprowadzą do gry między innymi dodatkowe funkcje personalizacji dla postaci.

Serwis IGN zapytał CD Projekt o wiarygodność doniesień. W krótkim oświadczeniu przedstawiciel polskiej firmy oznajmił, że ujawnione przez forumowicza nazwy nie są powiązane z DLC do Cyberpunk 2077.

Nie jest to jasne, ale niewykluczone, że tytuły, które pojawiły się w bazie Epic Games Store, były robocze. To oznaczałoby, że mogłyby nadal sugerować rodzaj treści, które trafią do gry - wśród nowości mogą więc pojawić się kolejne funkcje związane ze wszczepami i zmianą wyglądu postaci.

W trakcie niedawnej prezentacji zaktualizowanej strategii działania CD Projektu kierownictwo firmy potwierdziło, że w tym roku ukażą się dodatki do Cyberpunk 2077, ale nie przedstawiło żadnych szczegółowych informacji.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami