Bungie wyda niezapowiedzianą jeszcze grę w 2025 roku - to nowa marka

Przerwa od Destiny.

Bungie ma zamiar wydać nową grę - niezwiązaną z żadną istniejącą marką - w 2025 roku. Plan ten ujawnili przedstawiciele studia w rozmowie z chińskim serwisem 4Gamer, którego przetłumaczone fragmenty opublikowano na Twitterze.

Twórcy Destiny już w przeszłości zapowiadali, że pracują nad nową marką. Podkreślali też, że gra będzie „lekka i przyjemna” pod względem fabuły, klimatu i poruszanej tematyki.

Chodzi prawdopodobnie o projekt, który powstaje we współpracy z chińskim wydawcą NetEase. Bungie pozyskało od firmy ponad 100 mln dolarów na stworzenie tajemniczej produkcji. Gra ukaże się oczywiście na całym świecie - nie tylko w Chinach.

Bungie opublikowało już wiele ofert pracy, z których część związana jest z nowym projektem. Poszukiwany jest nawet projektant raidów - czyli aktywności dla kilku osób, a w ogłoszeniu nie ma mowy o serii Destiny. Możliwe więc, że nowy projekt też kładzie duży nacisk na aspekt sieciowy i kooperacyjny.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami