Assassin's Creed Valhalla - uczone księgi: Hordafylke (Norwegia)

Umiejętność Znak śmierci, uczona księga w norweskim regionie Hordafylke.

Hordafylke to jeden z mniejszych regionów w Assassin's Creed Valhalla, w obrębie którego ukryta jest dość ograniczona ilość skarbów. Znalazło się tutaj jednak miejsce na jedną uczoną księgę, dzięki której twoja postać nauczy się bądź rozwinie zdolność Znak śmierci. Z tej strony dowiesz się gdzie jej szukać i jak ją zdobyć.

Tutejsza księga ukryta jest w osadzie Alrekstad (1), przy południowej granicy regionu Hordafylke. Na miejscu znajdziesz dom, a przy nim chlew. Udaj się w pierwszej kolejności do tego drugiego - pomiędzy świniami leży bowiem klucz (2), który musisz zdobyć.

873_acvalhalla_uczone_ksiegi_znak_smierci_hordafylke

Podnieś go, a następnie idź na północny-zachód, gdzie znajduje się ładunek. Strzel w mocowanie (3), by spadł na ziemię, a następnie wskocz do dziury powstałej w jego miejscu. Idź na wprost, by po krótkiej chwili dotrzeć do zamkniętych drzwi (4).

874_acvalhalla_uczone_ksiegi_znak_smierci_hordafylke

Przedostań się przeze nie przy pomocy klucza, a następnie zbierz uczoną księgę ze stojaka ulokowanego na wprost od wejścia. Dzięki temu twoja postać nauczy się bądź rozwinie zdolność Znak śmierci.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie uczone księgi

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami