Assassin's Creed Valhalla - pyskówka: Asgard (Norwegia)

Pojedynek na rymy z Thorem.

W trakcie przemierzania regionu Asgard w Assassin's Creed Valhalla, przyjdzie ci się zmierzyć z samym Thorem w ramach tutejszej pyskówki. Z niniejszej strony dowiesz się gdzie znajdziesz boga piorunów i jak wygrać z nim pojedynek na rymy.

Tutejszą pyskówkę rozpoczniesz w centrum regionu Asgard (1), na południowym krańcu głównej wyspy, na której rozpoczynasz tutaj swoją przygodę. Miejsce rozpoczęcia (2) znajduje się na krańcu zbocza.

Uwaga - w tym miejscu może wystąpić błąd gry, przez co nie pojawi się Thor i nie będziesz mógł rozpocząć aktywności. Jeśli tak się stanie, uruchom ponownie grę, wyjdź i wejdź na nowo do Asgardu bądź wykonaj jakieś inne zadanie. Któraś z tych czynności powinna rozwiązać problem.

877_acvalhalla_pyskowka_thor_asgard

Wyraź chęć wzięcia udziału w potyczce słownej z Thorem - nie będziesz mógł jednak obstawić srebra. W trakcie konwersacji wybieraj następujące kwestie dialogowe:

  • Lepiej mnie nie prowokuj, bo zaraz dam ci w oko (opcja 2);
  • Jestem mądry jak sowa, zaś ciebie na błazna chowam (opcja 1);
  • Trudna rada, twojego zwycięstwa nic nie zapowiada (opcja 3).

Jeśli wybierzesz przynajmniej dwie z trzech powyższych opcji dialogowych, wygrasz starcie słowne z bogiem piorunów. W nagrodę twoja postać otrzyma zwiększenie poziomu charyzmy - nie zdobędziesz jednak srebra, gdyż nie było tutaj żadnego zakładu.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie pyskówki

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami