Assassin's Creed Valhalla - kopiec: Asgard (Norwegia)

Litamiotvitr, jak ułożyć kopiec kamieni w Asgardzie.

Asgard to niewielka kraina w Assassin's Creed Valhalla, do której dotrzesz w ramach jednego z zadań fabularnych. Jest to także miejsce, w którym ukrytych jest kilka skarbów i aktywności pobocznych - między innymi kopiec. Na tej stronie podpowiadamy gdzie dokładnie go znaleźć i przedstawiamy przykładową konstrukcję z kamieni.

Tutejszy kopiec znajdziesz w południowej części regionu Asgard (1), niedaleko punktu kontrolnego. Miejsce aktywacji (2) ulokowane jest na zboczu góry.

875_acvalhalla_kopiec_litamiotvitr_asgard

Wejdź w interakcję z tymi kamieniami, by rozpocząć aktywność. Jak zwykle musisz ułożyć konstrukcję z kamieni w taki sposób, by jej obrys wystawał po za niebieskie pole. Przykładowa konstrukcja widoczna jest na poniższym obrazku.

876_acvalhalla_kopiec_litamiotvitr_asgard
Taka konstrukcja pozwoli ci ukończyć tę aktywność

Tak jak w przypadku kopca w Hordafylke, konstrukcja ta nie jest zbyt wymagająca. Co więcej, będziesz w stanie ułożyć ją z zaledwie 4 kamieni - nie musisz wykorzystywać do tego celu całego materiału. Gdy uda ci się stworzyć wieżę o odpowiedniej wysokości, przytrzymaj wskazany przycisk, by zakończyć to wyzwanie.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kopce

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami