Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Hordafylke (Norwegia)

Jak zdobyć dwie kartki niesione wiatrem w norweskim regionie Hordafylke.

W trakcie przemierzania norweskiego regionu Hordafylke w Assassin's Creed Valhalla, trafisz do osady o nazwie Alrekstad. Wewnątrz niej ukrytych jest kilka skarbów - między innymi dwie kartki niesione wiatrem. Z niniejszej strony dowiesz się gdzie dokładnie są ukryte i jak je zdobyć.

Kartka niesiona wiatrem #1

Jak wspomnieliśmy we wstępie, obie kartki niesione wiatrem w tym regionie znajdują się w osadzie Alrekstad (1), przy południowej granicy Hordafylke. Kartka (2) unosi się nad drzewem. Wdrap się po jego pniu i rozpocznij pościg.

871_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_hordafylke

By ułatwić sobie zadanie, zachowaj kilkumetrowy odstęp. Kartka zlewa się ze śniegiem znajdującym się na dachach i możesz bardzo łatwo ją przeoczyć, gdy, na przykład, zmieni trasę. Skup się na tym, by złapać ja na końcu ścieżki, a nie w trakcie przelotu.

Kartka niesiona wiatrem #2

Drugi skarb z tej grupy znajdziesz we wschodniej części Alrekstad (3). Tutaj także pościg rozpoczyna się przy drzewie, nad którym unosi się druga kratka (4).

872_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_hordafylke

Aktywność ta różni się od innych z tej grupy, gdyż nie będziesz tutaj skakał pomiędzy dachami czy gałęziami - cały pościg odbywa się na ziemi, wzdłuż płynącej przez osadę rzeki. Dzięki temu nie powinieneś mieć problemów z dogonieniem kartki już po kilku sekundach od rozpoczęcia gonitwy.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami