Zaskakująca aktualizacja Spider-Man: Miles Morales wprowadza symulację mięśni

Jest też nowy kostium.

Deweloperzy z Insomniac Games opublikowali nową aktualizację gry Spider-Man: Miles Morales. W wersji na PS5 patch wprowadza intrygującą nowość - system realistycznie wyglądających mięśni bohatera, deformujących niektóre kostiumy.

Oznacza to, że tylko patrząc na materiał stroju można dostrzec napięcie mięśni - na przykład bicepsów. Jak zaznaczają twórcy, wykorzystali w tym celu techniki stosowane do tej pory tylko w branży filmowej.

„W pełni symulujemy całą postać, nawet od środka, używając technik, które dostępne były tylko w filmach. Każda deformacja, jaką widać na kostiumie, jest efektem symulacji mięśni i tkaniny” - wyjaśnił jeden z twórców.

Wprowadzenie symulacji mięśni zaskoczyło wielu graczy, którzy nie spodziewali się tego typu nowości kilka miesięcy po premierze. System tego typu deformacji kostiumów postaci to jeden z elementów, których można oczekiwać po nowej generacji konsol.

Nowa aktualizacja wprowadziła też dodatkowy kostium dla Milesa - to Advanced Tech Suit, przypominający podstawowy strój bohatera, lecz wyposażony w różne technologiczne elementy.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami