Zapowiedziano symulator warzenia piwa

Brewmaster zmierza na PC i konsole.

  • Brewmaster pozwoli graczom warzyć piwo
  • Gra w realistyczny spoób przedstawi proces przygotowania trunku
  • Pojawi się nawet możliwość nadania nazwy produktowi i zaprojektowanie etykiety

Firma Sold Out zapowiedziała Brewmaster - symulator warzenia piwa od studia Auroch Digital. Gra ukaże się w 2022 roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

W produkcji gracze przejdą przez różne etapy przygotowywania chmielowego produktu - od sporządzenia trunku przez nadanie nazwy po butelkowanie i zaprojektowanie własnej etykiety.

Twórcy obiecują autentyczne przedstawienie warzenia piwa i realistyczną symulację zachodzących w jego trakcie procesów chemicznych i fermentacji. Nie zabraknie konieczności zacierania słodu, gotowania chmielu i używania drożdży.

brewmaster01
Pojawią się prawdziwe przepisy

Pojawi się możliwość korzystania z udostępnionych przez autorów przepisów lub eksperymentowania poprzez mieszanie różnych składników. W toku zabawy przygotujemy różne rodzaje trunków, w tym pszeniczne, blonde ale, stout i india pale ale.

Poszczególne specyfiki sporządzimy we własnej browarni. Pomieszczenie spersonalizujemy, wyposażając w sprzęt i dekoracje, które odblokujemy za pomocą gromadzonych podczas rozgrywki żetonów.

Gotowe piwa będzie można zgłosić do konkursów, by zdobyć renomę i uznanie. Jeżeli trunek stanie się rozpoznawalny, otrzymamy możliwość rozpoczęcia seryjnej produkcji, co przełoży się na kolejne zlecenia i przepisy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami